O firmie

O firmie

Kim jesteśmy? Co robimy?

Po kilkuletnim pobycie w Niemczech i pracy w firmie Kreider zajmującej się montażem wykładzin PCV i wykładzin dywanowych Jerzy Bieszczad postanowił wiedzę i zdobyte umiejętności przenieść na rynek polski. W 1996 roku powstał zakład Z.H.U. Domek z siedzibą w Skarżysku Kam.

W pierwszym okresie działalności zakład zajął się montażem wykładzin PVC i wykładzin dywanowych. Następnie oferta powiększyła się o wykładziny kauczukowe, wykładziny naturalne typu Linoleum i wykładziny sportowe.

Z upływem czasu sytuacja na rynku wymusiła konieczność uzupełnienia oferty o produkty do czyszczenia i pielęgnacji posadzek. W związku z tym wprowadzone zostały usługi konserwacyjne (czyszczenie i akrylowanie i renowacja wykładzin PVC) Zakład wprowadziłrównież dystrybucję i sprzedaż tak maszyn jak i chemii do czyszczenia i pielęgnacji podłóg.

W roku 2003 do naszej oferty na stałe dołączyły posadzki żywiczne, które w chwili obecnej stanowią istotny odsetek naszych realizacji. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu z żywicami potrafimy odpowiednio dostosować rodzaj posadzki do zapotrzebowań klienta.

W odpowiedzi na wyznaczane trendy w europejskim budownictwie w 2013 rokuwprowadziliśmy do naszej oferty posadzki z betonu dekoracyjnego, woskowanegoi betonu polerowanego. Ofertę posadzek dekoracyjnych uzupełniają podłogi typu teracco, terrafoor oraz betony „lustrzane”. Podłogi te wzbudzają ogromne zainteresowanie wśród klientów oraz architektów wnętrz, z którymi na stałe współpracujemy.

Biorąc pod uwagę zapotrzebowanie rynku do zaoferowania mamy renowację istniejącej posadzki betonowej oraz posadzki lastrico. Oprócz renowacji starych posadzek firma nasza wykonuje nowe warstwy betonowe cienkowarstwowe na wilgotnych podłożach nieposiadających izolacji.

Świadczymy również usługi z zakresu frezowania, szlifowania, piaskowania betonów, usuwania starych powłok lakierniczych, starych żywic, mas, klejów i innych powłok.

Specjalizujemy się w wykonywaniu nietypowych zleceń tam gdzie inni fachowcy nie dali rady.

Doskonale wykwalifikowana załoga posiadająca wieloletni staż pracy w naszym zakładzie potrafi sprostać każdemu zadaniu. Posiadamy na wyposażeniu profesjonalne maszyny i urządzenia. Zakład jest autoryzowanym wykonawcą podłóg czołowych europejskich producentów.Wykonujemy bezpłatnie pomiary, wyliczenia i służymy fachową poradą. Na dzień dzisiejszy firma naszajest cenionym i znanym przedsiębiorstwem posadzkarskim z 20-letnią tradycją i bardzo dużym gronem zadowolonych Klientów. Usługi swoje świadczymy na terenie całego kraju.

Właściciel zakładu jest czynnym rzeczoznawcą posadzkarskim, należy do zespołu redakcyjnego podręcznika „POSADZKARZ” oraz jest współzałożycielem Polskiego Stowarzyszenia Posadzkarzy.

Mając nadzieję, iż opis nasz wzbudził Państwa zainteresowanie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą i nawiązania współpracy.

Wykonanie posadzek żywicznych

Firma Z.H.U. DOMEK oferuje kompleksowe wykonanie posadzek żywicznych, m.in. z żywic poliuretanowych, epoksydowych, polimocznikowych i wielu innych. Tego typu rozwiązania znajdują zastosowanie w różnych obiektach, w tym m.in. w halach produkcyjnych i magazynowych, w warsztatach samochodowych, pralniach, sklepach i innych miejscach – prywatnych oraz użyteczności publicznej. Gwarantujemy pełen profesjonalizm i przystępne ceny.

Montaż wykładzin

Naszą specjalnością jest montaż wykładzin różnego typu, zarówno w przestrzeni domowej, jak i w siedzibach firm czy instytucji publicznych. Mamy szerokie doświadczenie w pracy z produktami wykonanymi z PVC czy kauczuku, jak i wykładzinami sportowymi, dywanowymi oraz antypoślizgowymi, a także z paneli LVT. Proponujemy też profesjonalne zabiegi konserwacyjne – do tego celu wykorzystujemy zarówno specjalistyczną chemię, jak i wysokiej klasy maszyny czyszczące.

Frezowanie i szlifowanie podłoża

Nasze usługi obejmują frezowanie, szlifowanie i usuwanie starych powłok podłoża. Takie prace wykonuje się m.in. przy przygotowaniu ich pod nowe warstwy. Do zleconego zadania podchodzimy w pełni kompleksowo – zerwiemy stare panele i wykładziny, wyrównamy nawierzchnię i przygotujemy podłoże, aby było w pełni gotowe na nowy parkiet czy inny rodzaj wykończenia, na jaki się Państwo zdecydujecie. Dokładność realizacji prac gwarantują nasze doświadczenie, jak i profesjonalny sprzęt.

Renowacja betonu, renowacja kamienia naturalnego

Nasza firma zajmuje się również odnawianiem posadzek. Zakres naszych usług to także renowacja betonu oraz kamienia naturalnego. Proponujemy kompleksowe zabiegi regenerujące – frezowanie, szlifowanie i wypełnianie ewentualnych ubytków – dzięki którym nawierzchnia wygląda niemal jak nowa. W realizacji zadania pomagają nam nowoczesne narzędzia, a wieloletnie doświadczenie i umiejętności, jakimi może pochwalić się nasz zespół, to gwarancja najwyższej jakości usługi.

Z.H.U Domek | ul. Rajdowa 49 | 26-110 Skarżysko-Kamienna | woj. świętokrzyskie | tel: 412522106 | e-mail: jerzy.bieszczad@gmail.com


© all rights reserved 2015 // Projekt i realizacja: strony internetowe NET-atak.pl