Renowacja betonu /Kamienia naturalnego

Renowacja betonu / kamienia naturalnego

Parkiety wykonane nawet z trwałych materiałów mogą się niestety zepsuć – jak to się mówi - kropla drąży skałę. W tym przypadku jednak dochodzi również ciągłe oddziaływanie siły tarcia i ciężar przechodniów. Renowacja kamienia naturalnego i betonu nie stanowi dla nas absolutnie żadnego problemu, dzięki wykonaniu tej usługi jesteśmy w stanie wykrzesać z Twojego parkietu drugie życie. W tym celu stosujemy między innymi frezowanie i szlifowanie posadzki przy użyciu nowoczesnych, wysokiej jakości urządzeń.

Zobacz nasze dotychczasowe realizacje renowacji betonu i kamienia naturalnego, dzięki którym podłoga będzie lśniła nowością. Ba! Okazać się może, że nabierze walorów estetycznych jeszcze większych niż, jak była ledwo co położona! Zobacz, jakie cuda wiążą się z frezowaniem i szlifowaniem posadzki przez nasz profesjonalny zespół i ciesz się doskonałym parkietem. Zobacz, jak Twoje biuro, dom lub dowolne inne miejsce nabiera blasku dzięki działaniu naszego profesjonalnego zespołu prawdziwych fachowców.

Z.H.U Domek | ul. Rajdowa 49 | 26-110 Skarżysko-Kamienna | woj. świętokrzyskie | tel: 412522106 | e-mail: jerzy.bieszczad@gmail.com


© all rights reserved 2015 // Projekt i realizacja: strony internetowe NET-atak.pl