Frezowanie i szlifowanie podłoża

Frezowanie i szlifowanie

Frezowanie, szlifowanie, i usuwanie starych powłok.

W celu położenia wykładziny lub parkietu, koniecznie jest przygotowanie podłoża. W tym celu stosuje się szlifowanie i frezowanie podłóg, a także usuwanie starych warstw. Dzięki temu jesteśmy w stanie położyć zupełnie nowe parkiety, które z całą pewnością będą służyć Ci naprawdę wiele lat. Nasze usługi wykonujemy nie tylko dla klientów indywidualnych w ich domach i mieszkaniach, ale również dla biur i siedzib różnego rodzaju firm. Nasz zespół chętnie podejmuje wszystkie rzucone nam wyzwania.

Przygotowanie podłoża to między innymi usuwanie starych warstw podłogi, co wykonujemy za pomocą szlifowania i frezowania. Innymi słowy, zanim będziesz mógł się cieszyć doskonale zaprojektowanym parkietem konieczne jest wykonanie jeszcze wielu innych działań, których z wielką chęcią się podejmiemy. Zajmiemy się zerwaniem paneli czy wykładzin, które wcześniej zdobiły parkiety, dodatkowo zajmiemy się zdjęciem mas wyrównawczych, subitów i klejów. To pomoże nam w położeniu zupełnie nowej posadzki, która będzie zdobić Twój dom lub biuro.

Świadczymy usługi frezowania, szlifowania oraz piaskowania.

Oczyszczone przez nas powierzchnie uzyskują jednolitą strukturę i z powodzeniem nadają się do dalszej obróbki.

Z.H.U Domek | ul. Rajdowa 49 | 26-110 Skarżysko-Kamienna | woj. świętokrzyskie | tel: 412522106 | e-mail: jerzy.bieszczad@gmail.com


© all rights reserved 2015 // Projekt i realizacja: strony internetowe NET-atak.pl